Web Tasarım Neden Gereklidir?

Web Tasarım Neden Gereklidir?

Merhaba tasarım soft takipçileri, bugün sizlere web tasarım neden için gereklidir konu başlığını kısaca anlatmaya çalışacağız. Web Tasarım neden gereklidir sorusunu genelde web site yaptırmayı düşünen kurum veya kişilerin merak ettiği bir sorudur. 

Bu soruya etkili bir cevap vermek için web tasarıma ihtiyacı olan şeyin nedenine öğrenmek gerekiyor. Yani Web Tasarım bir kurums..

Daha Fazla
Responsive Tasarım Nedir?

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive tasarım, bir web sitesinin tüm cihazlarla (masaüstü, tablet, telefon, laptop) uyumlu tasarımda olması halidir. Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşmasından ötürü her web sitesi için responsive tasarım şart olmuş durumda. Google'da son yaptığı çalışmalarla birlikte responsive tasarıma sahip olmayan web sitelerini üst sıralara çıkarmayacağın..

Daha Fazla
Tasarım Soft Nedir?

Tasarım Soft Nedir?

Tasarım Soft freelance çalışma mantığıyla kurulmuş bir creative web yazılım ve grafik hizmeti veren şirkettir. Gelişen internet dünyasına ayak uydurmuş, son teknolojilerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bünyesinde yazılım konusunda deneyim sahibi bilgisayar mühendisleri ve grafik tasarımcılar bulunmaktadır. 

Müşterilerine en uygun ve kaliteli hi..

Daha Fazla