Otel Rezervasyon Ve Tanıtım Scripti

Otel Rezervasyon Ve Tanıtım Scripti

Otellerin otel rezervasyon ve tanıtımlarını sağlamak için geliştirdiğimiz bu script sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu script ile birlikte birden çok otelin tanıtımını ve rezervasyon işlemlerini kontrol edebilirsiniz. Ücretli üyelik sistemi oluşturarak otel sahiplerinden yıllık veya aylık ücretler tahsil edebilirsiniz. Gelişmiş otel arama ve üyelik sistemiyle ziyaretçil..

Daha Fazla
Web Tasarım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web Tasarım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web tasarım başlı başına bir firmanın veya kişinin kimliğidir. Kendinizi veya firmanınızı her ne kadar iyi bir şekilde anlatabilseniz bile web tasarımınızında o şekilde iyi olması ve ziyaretçileri rahatsız etmemesi gerekir. 

Yani Web Tasarım kişi veya firma için çok ama çok önemli bir etmen, iyi bir web tasarım için yapılması gereken şeyler şöyle sıralanabilir ►..

Daha Fazla
İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım Türkiye ekonomisinin zirvede şehirlerden biri olan İstanbul'da her firmanın profesyonel bir web tasarıma ihtiyacı vardır. Tasarım Soft Web Tasarım & Yazılım ekibi olarak İstanbul'da web site yaptırmak isteyen firma veya kişilerin bizimle iletişim kurmalarını sağlıyoruz. 

 

Tasarım Soft ekibiyle..

Daha Fazla