Tasarım Soft Nedir?

Tasarım Soft freelance çalışma mantığıyla kurulmuş bir creative web yazılım ve grafik hizmeti veren şirkettir. Gelişen internet dünyasına ayak uydurmuş, son teknolojilerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bünyesinde yazılım konusunda deneyim sahibi bilgisayar mühendisleri ve grafik tasarımcılar bulunmaktadır. 

Müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu yüzden Freelance bir topluluktur. Bunun anlamı bir ofisleri yok. Yani kira vermiyorlar doğal olarak elektrik, su gibi giderleri yok. Böyle olunca web yazılım hizmet maliyetleri diğer yazılım şirketlerine göre çok daha uygun ve kaliteli. Buna sadece internet bankacılığı sağlayan Enpara.com örnek verilebilir. Onlarında bir ofisi yok ve müşterilerine sağladıkları faiz oranları ve masrafları diğer banklara göre çok daha düşük. 

Freelance mantığı tüm dünyada hızla gelişmektedir. Tasarım Soft'un amacıda bu mantığı sürdürmek ve geliştirmektir. 

Kısaca Freelance Nedir?

Özellikle grafik tasarım çalışmaları, çevirmenler, Tasarım projeleri, Web sitesi gibi alanlarda çokça görülür. Freelance çalışan kişi, kazancını maaşla değil, yaptığı iş üzerinden fiyatlandırarak ya da saatlik çalışma karşılığı ile elde eder. Çalışma saatleri de kişinin isteğine göre değişir. Freelance çalışan, işverenin sadece işini yapmakla yükümlüdür, sigorta ve diğer ihtiyaçları müşteriyi ilgilendirmez. Freelance çalıştırmak bazı firmaların dönemlik olarak tercih ettiği bir yoldur; aşırı iş yığılması durumunda veya çok üst kalite iş gerektiği durumlarda freelance çalışan aranır. Freelance çalışan, daha hızlı ve sorunsuz çalışabilir, ki işverenler için bu avantajlı bir durum oluşturur.

Freelance çalışan firmadaki elemanlara göre daha ılımlı tavırlar sergiler ve esnek hareket edebilir; örneğin işyerinde maaş geciktiğinde normal elemanlar rahatsızlık hisseder çünkü onların tek geçim kaynağı işyeridir, freelance ise birçok kanaldan kendine iş bulabildiği için parası geciken işyerine bel bağlamayıp başka işyerlerine bakar. Anlaşmalı olduğu ve bağlantısı bulunan birçok işyeri vardır. Gerektiğinde bağlantılarını arayıp iş tekliflerini değerlendirir.

Tasarım Soft Hakkında 

Yukarıda bahsediğimiz gibi Tasarım Soft Freelance web yazılım ve grafik topluluğudur. Diğer yazılım firmalarına göre daha uygun ve kaliteli projeler üretir. Creative projelerinizde yanınızda yer alır. Her projeye ayrı bir önem verir ve işini tam yapar. 

Tasarım Soft Neler Yapar?

Profesyonel Web Siteleri (Kurumsal, Kişisel, e-Ticaret, Otel Rezervasyon, Haber Siteleri vb.)
- Creative Web Projeleri
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Grafik Tasarım

tasarimSoft Ekibi

Tasarım Soft, Freelance (Home Ofis) çalışma mantığıyla kurulmuş bir yazılım geliştirme topluluğudur. Her geçen gün gelişmekte olan tasarımSoft, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çaba göstermektedir. Konusunda uzman bilgisayar mühendisleri tarafından ürettiğimiz yazılımlarımızla güven vermekteyiz.

Freelance yapısı sayesinde müşterilerine en uygun fiyatı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Hedefe odaklı, kuruma özgü tasarımlar, yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan websiteleri yaparız.

Firmanızın her cihaz tarafından hızla erişilebilmesine sağlayacak Mobil Duyarlı Responsive) Web Siteleri gibi sistemler ile sizleri daha tanınır ve kolayla ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

- Profesyonel Web Siteleri (Kurumsal, Kişisel, e-Ticaret, Otel Rezervasyon, Haber Siteleri vb.)
- Grafik Tasarım
- Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
- Logo Tasarım
logo
Referanslarımıza gözatmak için tıklayınız

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız